/ hasta hikayeleri

Halay Thompson -Revize Burun Ameliyatı-

Halay Thompson Londra’da yaşayan bir sahne performans sanatçısıdır. 2018 yılının başlarında Dr.Karaaltın’a revize burun ameliyatı oldu. Daha evvel, iki burun ameliyatı geçiren Thompson; ikisinden de hiç memnun değildi. İlk operasyonunu 21, ikinci operasyonunu 26 yaşında olmuştu. Şimdi kendisi 30 yaşında ve hikayesini onun kelimelerinden dinleyelim;

İleride başka estetik ameliyat ihtiyacım olursa kesinlikle aynı doktor ve ekibe gelmeyi planlıyorum. Muhteşem sonuç ve misafir perverliğiniz için çok teşekkür ederim.

Halay Thompson

“Herkese merhaba. Ben Bulgaristan ve Belçika’da estetik amaçlı iki burun ameliyati geçirdim. Her ikisi de devlet hastanesinde oldu. Burnumun büyük bir kısmını alıp geriye ufacik ve son derece deforme bir burun bıraktılar.

Dr. Mehmet Veli Karaaltın; kaburgamdan kıkırdak alarak burnuma ekledi ve harika bir revize ameliyat gerçekleştirdi. Şimdi çok güzel bir burnum var ve sonunda çok mutluyum. Dr. Mehmet Veli Karaaltın ve ekibi en son teknolojiye sahipler. Hastahane mükemmeldi, 5 yıldızlı otel gibi ve oldukça modern. Aşırı bakım vardı. Bulgaristan ve Belçika’ya kıyasla hem doktordan hem de hastahaneden olağan dışı harika bir hizmet aldım.

Artık yeni burnumla, görünüşümle son derece iyi hissediyorum. 3. Revize burun ameliyatımı olmadan önce Googleda birçok araştırma yaptım. Dr. Karaaltın’ı buldum ve kendisiyle Londra’da tanıştım. Bu benim için kararımı verip ameliyat adına seyahate çıkmadan evvel iyi bir fırsattı. Kendisi hem eski hastalarını kontrol etmek hem de yeni hastaları ile bir araya gelmek için her ay düzenli olarak İngiltere’de klinik yapıyor. Onunla bir araya gelir gelmez yaptığı diğer ameliyat sonuçlarını gördüm ve kendisine büyük güven duydum. Hem o, hem ekibi ne yapmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar ve son derece profesyoneller.

Lisan asla bir problem değil. Türkiye’ye güvenebilirsiniz. Hasta bakim seviyesi son derece yüksek.

Ameliyatım beni sonunda kendimle huzura kavuşturdu. Artık kendime güveniyorum.

Diğer sağlık acentaları gibi sonradan bana hiçbir ek masraf çıkarılmadı. Hangi ücret üzerinden anlaşmışsak o ücreti ödedim. Bu konuda son derece profesyoneller. Evvelki burun ameliyatlarımda doktor ve hastane için sadece bir müşteri, bir rakamdım. Fakat Dr. Mehmet Veli Karaaltın ve ekibi aileden biri gibi hissetmemi sağladı.

İleride başka estetik estetik ameliyat ihtiyacım olursa kesinlikle aynı doktor ve ekibe gelmeyi planlıyorum.

Muhteşem sonuç ve misafir perverliğiniz için çok teşekkür ederim.”

Halay Thompson