/ hasta hikayeleri

Jasmin Nwadikwa & Havva Akmanlar -Kalça Estetiği-

Jasmin Nwadikwa ve Havva Akmanlar, İngiltere’de yaşayan iki iyi arkadaştır. Kalça estetiklerini yaptırmak için aynı zamanda Türkiye’ye gelmeye karar verdiler.

Hikayelerini onlardan dinleyelim;

Her ikimiz de ameliyatımızın sonucundan ve Dr. Mehmet Veli Kararaltın ve ekibi ile yaşadığımız tecrübeden çok memnunuz. Harika ve muhteşem bir doktor. Her şey için teşekkürler.

Jasmin Nwadikwa & Havva Akmanlar

“Herkese merhaba, benim adım Yasemin. 25 yaşındayım ve İngiltere’de yaşıyorum. İşimde yöneticiyim. Son zamanlarda önemli ölçüde kilo kaybettim. Tam 13 kilo kadar. Bu kilo kaybı vücut şeklimin oldukça bozulmasına ve sarkmalara sebep oldu. Bu sebeple, kalça estetiği ameliyatı olmaya karar verdim.

Yıllar önce Euromedical Tours’un sahibi Zahid ile tanışmıştım. Beni Dr. Mehmet Veli Karaaltın ile bir araya getirdi. Hatta ben de doktorumu arkadaşım Havva’ya tavsiye ettim. Dr. Mehmet Veli Karaaltın geçen sene bana göğüs estetiği ameliyatı yaptı. Muhteşem gözüküyorlar. Göğüs ameliyatımdan sonra yaptırmak istediğim bu ameliyat için para biriktirmeye başladım. Göğüs estetiği ameliyatı olduğumdan beri, beni gören herkes doktorumun kontak numarasını istiyor benden. İngiltere’de bu kabil ameliyatlar oldukça pahalı. Buna ek olarak da İngiltere’deki plastik cerrahlar kalça estetiği ameliyatlarında deneyimli değiller.

Havva Akmanlar işteki en iyi arkadaşlarımdan biri. Aynı yaştayız ve ikimiz de aynı şeyi istiyoruz. Güzel kalçalara sahip olmayı😊 O da bu Nisan’a kadar oldukça fazla kilo verdi, aynı benim gibi. Yılbaşından evvel nerdeyse 100 kg’ın üzerindeydi kilosu ve yine o da benim gibi aşırı kilo kaybından şekil bozukluğu yaşıyordu. Bu sebeple ikimiz de kalça estetiği olmaya karar verdik. Havva İngiltere’de bir dolu doktor ile görüştü fakat Dr. Mehmet Veli Kararaltın ile ilk konsültasyon randevusunda ona duyduğu güvenle derhal kararını verdi. Hatta sonrasında göğüsleri ve dişlerini de yaptırmak istiyor.

Her ikimiz de ameliyatımızın sonucundan ve Dr. Mehmet Veli Kararaltın ve ekibi ile yaşadığımız tecrübeden çok memnunuz. Harika ve muhteşem bir doktor. Her şey için teşekkürler. Yakında tekrar görüşeceğiz.”