/ hasta hikayeleri

Shazia Taj -Vaser Liposuction-

Pakistan’lı Shazia Taj biri kız üçü erkek olmak üzere 4 çocuğu ile İngiltere’de yaşayan genç bir kadın. Güçlü, kararlı ve inanılmaz bir hayat hikayesi olan bir insan. Tekstil ve sanat için üniversiteye giderken evlenip, herşeyden vaz geçerek kendini İslam’a ve çocuklarına adamıştır. Yaşadığı tüm zorluklar onu bu röportajda karşımızda duran güçlü kadına dönüştürmüştür.

Kendi sözleriyle Shazia Taj’ın hikayesi;

Dr. Mehmet Karaaltın ve hastanedekiler harikaydılar. Estetik cerrahiye ilgisi olan herkese bu ekibi önermek isterim.

Shazia Taj

“Ben vaser Lipuscuction ameliyatı oldum. Bunu sebebi; 4 doğumdan sonra her geçen yıl kilo almış olmamdı. Aslında her zaman oldukça ince ve zarif bir insandım. Genç yaşımda aldığım sorumluluklar, 4 evlat ve bir boşanma sonucunda eski görüntümden eser kalmamıştı. Bu sebeple kendim için ama sadece kendim için bir değişiklik yapmak istedim ve hayat sitilimi değiştirmeye karar verdim. Buna da önce kendi bedenimle başladım ve liposuction yaptırmaya karar verdim.

Araştırmalarımı yaptıktan sonar Dr. Mehmet hocayı buldum. Derhal randevu aldım. Daha ilk gördüğümde tüm kafamdaki şüpheler gitti ve doktoruma karar verdim. Dr. Mehmet harikaydı. İstanbul’daki hastane muhteşemdi ve ameliyat sonrası bakım mükemmeldi.

Bu ameliyatı İngiltere’de olmayı asla düşünmedim çünkü hem çok pahallı hem de hastanede sadece bir gece kalabiliyorsunuz ve ameliyat sonrası bakım oldukça yetersiz. Aradığım hizmet bu olamazdı.

Türkiye’ye gidişim ve tüm ameliyat tecrübem oldukça akıcıydı hiç bir problem çıkmadı. Havalimanından karşılandım ve her konuda ekip yanımdaydı. Hastane son derece iyi ve hastalara yaklaşımı oldukça profesyonel. Lisanda sorun yaşamadım, hemşireler İngilizce konuşabiliyorlardı ama tabiki kanımca daha da geliştirebilirler😊

Doktorum ile ilk tanıştığımda ve vaser liposuction hakkında bana bilgi verdiğinde ona tamamiyle güven hissettim ve harika bir hizmet alacağıma emin oldum. İstanbul’dan İngiltere’ye döndüğümde herkes beni incelmiş buldu. Sonuçtan ben de şuana kadar çok memnunum, daha önümde 2-3 ay daha var ve vücudum ödemi attıkça daha da inceliyorum.

Ameliyattan hemen sonra; Türkiye’de geçirdiğim ilk hafta ağrım vardı. Fakat ağrı kesicilerden dolayı çok hissetmedim ve zaten ağrı da gittikçe azaldı. 2. Haftanın sonunda hiçbir ağrı kalmadı, hatta sosyal yaşamıma bile geri dönebildim.

Dr. Mehmet Karaaltın ve hastanedekiler harikaydılar. Hem ameliyat öncesi, ameliyatın kendisi ve hem de sonrası benim için çok iyi geçti. Beni Doktora yönlendiren firma sahibi Zahid bey sürekli ilgilendi ve emin ellerde olduğumu hissettirdi.

Başarılı doktorumla her zaman başka yeni operasyonlara sıcak bakıyorum. Kendisi son derece düşünceli bir insan, beni ve beklentimi çok iyi anladı. Bu ameliyat kendime güvenimi daha da arttırdı. Keşke daha evvel yaptırsaymışım. Estetik cerrahiye ilgisi olan herkese bu ekibi önermek isterim.”