Vaser Lıposuctıon

/ VASER LIPOSUCTION: Liposuction'da Yüksek Teknoloji Dönemi

Vaser Teknolojisi

Geleneksel elle liposuction’da olduğu gibi, çevredeki dokulara ve kan damarlarına travma derecesi, prosedürün sınırlamaktadır. “Piezo” teknolojisinin icadı tıp alanına birçok yeni uygulama getirdi. VASERlipo®, istenmeyen yağları seçici olarak parçalayan ve nazikçe ortadan kaldıran minimal invaziv bir liposuction tekniği kullanır.

“VASER” teknolojisinin yağlı dokuya olan özgünlüğü, çok az kan damarı travması ile daha güvenli bir liposuction sağlar. Bu nedenle, diğer liposuction prosedürlerine kıyasla daha büyük miktarda yağ emmek mümkündür.

VASER teknolojisi, yağ bölgelerini ultrason enerjisiyle işleme tabi tutarak ve ardından cildin altına yerleştirilen küçük bir tüp vasıtasıyla yağı nazikçe çıkararak etkileyici sonuçlar verebilir. Bu minimal invaziv işlem, vücuda nazik davranacak ve yüksek derecede etkili olacak şekilde tasarlanmıştır ve geleneksel liposuction prosedürlerine kıyasla daha az doku hasarı vererek hastalara istedikleri düzgün konturları kazandırır

Kısaca İşlem Adımları

1. Hedef bölgeye, bölgeyi uyuşturmak ve yerel kan damarlarını küçültmek için özel bir salin solüsyonu (şişirme sıvısı) enjekte edilir. Salin solüsyonu ayrıca geçici olarak hedef alanın hacmini genişleterek yağ hücrelerinin çıkarılmasını kolaylaştırır

2. Küçük problar daha sonra küçük kesikler yoluyla vücuda sokulur. Bu problar yüksek ultrason frekansında rezonansa sahiptirler, kavitasyon etkisiyle yağ hücrelerini sarsarken çevre dokuları sağlam bırakırlar

3. Gevşek yağ hücreleri şişme sıvısıyla karışır ve daha sonra negatif basınç ile aspire edecek ve çevredeki doku matrisinin korunmasına yardımcı olacak özel kanüller kullanılarak vücuttan alınır.

4. VASER teknolojisinin yüzeysel “S” modu, cilt altına ekstra enerji sağlar; böylece kollajen sentezini artırır ve sonunda daha iyi bir cilt örtüsü ve kontraktür elde edilir.

5. Ameliyattan sonra, hastalara maksimum cilt gerginliği ve düzgün sonuçları teşvik edecek bir iyileştirme rejimi reçete edilir. Doktorunuz, sonuçları iyileştirmek ve iyileşmeyi hızlandırmak için masaj terapisi önerebilir

/ Uygulamalar

Tüm Vücut Şekillendirme

VASERlipo® yağı uzaklaştırıp cildi pürüzsüzleştirerek daha iyi görünmenize ve hissetmenize yardımcı olan, kişiye özel bir vücut şekillendirme yöntemidir. Bu minimal invaziv liposuction prosedürü, çevredeki dokular sağlam kalırken küçük veya büyük yağ bölgelerini seçici olarak parçalamak için ultrason dalgalarını kullanır.

Dr.Karaaltın’ın VASER debulkıng yöntemi

Bu prosedürde, yaşam tarzını değiştirmeye karar veren, ancak bariatrik cerrahi istemeyen aşırı kilolu hastalar için uygun bir başlangıç ​​yapmak amacıyla hacim azaltıcı VASER lipo uygulanmaktadır.

VASER Hı DEF®

Six-Pack’inizi ortaya çıkarın veya vücut geliştime kası oluşturun

dr. karaaltın

İleri seviyede beceriye sahip doktorlar VASERlipoyu başka bir seviyeye taşıyarak, kas gruplarının etrafındaki yağları temizleyip kasları daha rafine hale getiren gelişmiş bir şekillendirme tekniği olan VASER Hi Def.®’i geliştirdiler.

VASER lipo-abdominoplasti

Bir karın ameliyatını daha sofistike hale getirmek için, ameliyata ilave bir prosedür olarak bu yöntem, karın yan duvarlarına ve bel simidine rafine bir şekil verilmesini sağlar.

VASER destekli BBL (Brezilya Tipi Popo Kaldırma)

“VASERlipo şekillendirme” yöntemi ile kalça bölgesinde muhteşem estetik sonuçlar elde etmek mümkündür.

Sizin için
neler yapabileceğimizi
öğrenmek için
bize ulaşabilirsiniz.

Ofis

Bayıldım cad. Vişnezade mah. No:14/16 Balıklı Apt. Kat:1 Daire:3 Beşiktaş, İstanbul

Genel Talepler

dr@drkaraaltin.com

Bizi arayın!

+90 (212) 325 4242

SOCIALICON
SOCIALICON