Yüz Germe

/ Genişletilmiş Yüksek SMAS Yüz Germe Tekniği ile Zaman Makinesinde Gezinti

Tanıtım

Baş ve boyun bölgesinin yaşlanma prosesi yüz iskeleti, alttaki yumuşak dokular ve kaplayan deri ile bağlantılı çok sayıda faktöre bağlıdır.

Aslında yüz ve boyun yumuşak dokusu ile kaplayan deri alttaki iskelete çeşitli noktalardan tutunur. Yaşlanma ile birlikte deri ve yumuşak dokular tutunma noktaları üzerinden Sarkar ve yaşlılık ifadesini belirginleştirecek şekilde katlanır ve katmanlar oluşturur.

Plastik cerrahide bu problemi düzeltecek çok sayıda popüler teknik bulunmaktadır. Ancak daha az yoğun cerrahi işlemlerdeki çözümler ve aldatmacaların ötesinde, dramatik bir değişiklik elde etmek ve yüz ile boyun yapılarının doğru bir şekilde yeniden pozisyonlandırılması ancak yüz yumuşak dokusu&derinin tutunma noktalarından tamamen serbest bırakılması ve gençlik pozisyonuna yeniden asılması ile mümkündür.

Yaşlanma Felsefesi

Yüz ve boyun bölgelerinin yaşlanma prosesi temel açılardan dikkate alınmalıdır: cildin yaşlanması, deri altındaki yumuşak dokuların sarkması ve tüm cilt, yumuşak dokular ve kemik yapısındaki hacim kayıpları. Cilt yenilemede optimum sonucu almak için üç problem de ele alınmalıdır. Dolayısıyla her probleme özel çözümlerle yaklaşılmalı ve tüm modaliteler tedavilerin kombinasyonu halinde belli bir zaman çizelgesinde uygulanmalıdır.

Dr.Karaaltın’ın kliniğinde her hasta bireysel olarak değerlendirilir ve yüzdeki yaşlanma ile ilgili tüm problemler tespit edilir ve belirlenen tedavi yöntemleri doğal ve dayanıklı bir görünüm elde etmek için doğru sıralamada uygulanır.

Zaman makinesinde gezinti mümkün mü?

Dr. Karaaltın tarafından geliştirilen Genişletilmiş Yüksek SMAS tekniği ile hasta sanki zamanda geri gitmiş gibi daha genç bir görüntü sağlayan, doğal Iimitler dahilinde dramatik bir cilt gençleşmesi elde etmek mümkündür.

Bu teknik, “askı ligamentleri” olarak adlandırılan yüzdeki tüm tutunma noktalarının serbest bırakılması ve uygun seviyede yeniden pozisyonlandırılmasından ibarettir.

Hepsi Bir Arada İşlem

İşlem, yüz, boyun, alın ve kaşlar ile alt ve üst göz kapaklarının gençleşmesine yol açar. Bu “bütünlük” konsepti, yüz ve boyun yapıları arasında uyumlu bir denge ile dayanıklı bir genç görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.

Sizin için
neler yapabileceğimizi
öğrenmek için
bize ulaşabilirsiniz.

Ofis

Bayıldım cad. Vişnezade mah. No:14/16 Balıklı Apt. Kat:1 Daire:3 Beşiktaş, İstanbul

Genel Talepler

dr@drkaraaltin.com

Bizi arayın!

+90 (212) 325 4242

brazilian butt lift